Вот как сейчас выглядят сиамские близняшки редкого типа. Им уже 29 лет

У далекому 1990 році в Америці народилися сіамські близнючки-дівчинки з рідкісним типом. Їх назвали Ейбігел і Бріттані. Їх унікальність полягає в тому, що по пояс це одна людина, а починаючи з верхньої частини видно, що їх двоє. З найважливіших органів у дівчат у кожній є серце, легені, спинний мозок, шлунок, а ось те, що нижче талії там орган тільки однієї дівчини.

 

Кожна з них контролює тільки одну частину руки або ноги. Тому свої рухи їм довелося узгоджувати. Незважаючи на це дівчата швидко освоїли велосипед, плавання. Дивно, як їм вдається це все совмещат, маючи різні характери і склад розуму. Ейбіген наприклад чисто гуманітарій, а ось Бріттані розташована до точних наук. Та й характер у них різний.

 

Сьогодні дівчатам вже по 29 років і вони водять машину, живуть повноцінним життям. Дівчата викладають у початковій школі. Зарплату вони отримують одну на двох. І квиток в літак купують на одну людину. А ось права і диплом і паспорт у них різний.

 

Лікарі все ще турбуються за здоров’я сестер, адже ще нікому з сіамських близнюків не вдавалося вижити до такого віку. Але, ми дуже раді, що у дівчат все добре, і сподіваюся, що вони будуть радувати своїми новими досягненнями.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вот как сейчас выглядят сиамские близняшки редкого типа. Им уже 29 лет